ekonomický software Asseco HELIOS iNuvio

Asseco HELIOS iNuvio - podnikový systém

  • Viac ako 5 000 inštalacií v Slovenskej a Českej republike
  • Integrácia s MS Office – MS Word, MS Excel, MS Outlook
  • Priaznivý pomer cena/výkon
  • Víťazstvo v súťaži ERP Czech: "Najlepší IS pre stredne veľké firmy"
     
Prehliadka systému

Asseco HELIOS iNuvio je podnikový informačný systém určený pre menšie a stredne veľké podniky. K štandardným agendám Asseco HELIOS iNuvio: Ekonomika, Obchod, Mzdy a personalistika, CRM systém pridáva systém špecializované moduly: Skladové hospodárstvo, Výroba, Colný software a ďalšie moduly podľa potrieb.

Najlepší informačný systém pre stredne veľké firmy

Tento systém je vyvíjaný viac než 20 rokov a v každom okamihu vychádza z platnej slovenskej legislatívy. Užívatelia oceňujú jednoduché ovládanie, manažéri široké možnosti prezentácie dát, zoznámte sa s jeho ďalšími výhodami.

Princíp stavebnice: Vezmite len to, čo potrebujete

Systém je usporiadaný modulárne, každý modul pokrýva špecifickú činnosť firmy (napr. Výroba). Moduly sú delené na čo najmenšie časti, aby zákazník mohol vziať len to, čo skutočne využije. Urobíme analýzu informačných potrieb, poskytneme konzultácie a poradíme s výberom.

Najnovšie technológie, integrácia s balíčkom Microsoft Office

Spolupráca s firmou Microsoft zabezpečuje rýchly prístup k novým technológiám a integráciu s Windows a balíčkom Office. Použitým databázovým strojom je výhradne Microsoft SQL Server. Zistíme, či vaše počítačové a programové vybavenie spĺňa podmienky pre hladký chod systému, prípadne navrhneme zmeny.

Viac informácií o Asseco HELIOS iNuvio

Máte záujem o bezplatnú prezentáciu programu Asseco HELIOS iNuvio? Alebo o ďalšie informácie?
Ozvite sa ešte dnes.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.