Profil spoločnosti

AMI Plus, s.r.o. je popredný systémový integrátor a dodávateľ ekonomických informačných systémov na Slovensku, certifikovaný partner spoločnosti Asseco Solutions.

účtovné programy vám dodá AMI Plus, s.r.o. - Asseco Gold Partner

V súčasnosti ponúkame tri ekonomické systémy: ERP systém Asseco HELIOS iNuvio, reštauračný Asseco BLUEGASTRO a hotelový systém Asseco HOREC.

Spolu s podnikovými informačnými systémami zavádzame čiarové kódy, poskytujeme servisnú záručnú a popredajnú podporu: systémovú podporu, telefonickú konzultačnú službu, UpDate, Upgrade, analýzu informačných systémov a analýzu hardverových požiadaviek.

Našim cieľom je implementovať informačný systém kvalitne a načas, a to tak, aby z neho mal zákazník očakávaný prínos a získal tým konkurečnú výhodu na trhu.

Korene AMI Plus, s.r.o. siahajú až do roku 1990, kedy firma začala svoje podnikanie pod obchodným menom AMI. Informačným systémom sa firma venuje od roku 2003. Pôvodná firma AMI zmenila svoj názov a v roku 2006 vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným AMI Plus, s.r.o. (výpis z Obchodného Registra).

účtovné programy vám dodá AMI Plus, s.r.o. - Asseco Gold Partner

Kontaktný formulár

To prevent automated spam submissions leave this field empty.